Дата : 2018-04-24

З 20 по 22 квітня в місті Бахмут Донецької області проходив Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок України серед кадетів».

З 20 по 22 квітня в місті Бахмут Донецької області проходив Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок України серед кадетів». За звання кращих самбістів на манежі сучасного Бахмутського стадіону «Металург» боролися спортсмени 15-16 років з усіх регіонів нашої країни.

21 квітня 2018 на манежі стадіону пройшло урочисте відкриття змагань за участю директора департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Володимира Мицика, першого заступника Бахмутського міського голови Тетяни Савченко, президента Національної федерації самбо України Вадима Рогача, а також президента Донецької обласної федерації самбо Сергія Натруса.

На початку змагань всім капітанам команд були вручені короваї від гостинного Донецького краю, а на параді представник кожної команди був удостоєний честі нести прапор своєї області.

І хоча деякі спортсмени утрималися від поїздки на ці змагання через військові дій, але справжнього спортсмена, тим більше самбіста нічого не лякає. В цілому, за оцінками гостей і учасників, змагання пройшли на досить високому рівні.

У світлі останніх подій, а саме прийняття в 2017 р Всеукраїнської програми «самбо в школу», президент Національної федерації самбо України, Вадим Рогач високо оцінив результати роботи в даному напрямку як по всій країні так і ті зусилля, які прикладає керівництво Донецької області для успішного впровадження програми «самбо в школу» в школах Донецького регіону.

В кінці привітань почесних гостей присутні переглянули відео-звіт про реалізацію програми «самбо в школу» в Донецькій області.

Деякі спортсмени вперше брали участь в змаганнях такого рівня, і не дивлячись на це перемогли і посіли призові місця

Не обійшлося і без приємних моментів — Президент Донецької обласної федерації Самбо Сергій Натрус  спільно з почесним гостем з Києва Вадимом Рогачем провели маленький конкурс-вікторину з історії самбо. Ті хлопці та дівчата, які правильно відповідали на запитання, отримували в подарунок фірмові  футболки.

У неділю в Бахмуті фінішував Кубок України серед кадетів. За результатами боротьби, яка пройшла на трьох килимах спорткомплексу стадіону «Металург», самбісти Донецької області завоювали 3 золотих, 5 срібних і 9 бронзових медалей.

Перше місце в командному заліку посіла Харківська область, друге місце Дніпропетровська область, і третє місце Донецька область.