Дата : 2018-05-15

Вручення самбовок в м. Бахмут в ЗОШ № 11

У понеділок, 14 травня президент Донецької обласної федерації САМБО Сергій Натрус спільно з головним тренером збірної команди України з самбо Михайлом Руденко відвідали 11 школу м Бахмута з з приємною місією — подарувати форму для занять боротьбою самбо хлопцям і дівчатам, які займаються в цій школі.

Школа в Бахмуті стала першою в Донецькій області, в якій діти отримали спортивну екіпіровку для занять боротьбою торгової марки АФЛ.

Для такої відповідальної та почесної місії головний тренер збірної команди України з самбо Михайло Руденко спеціально приїхав з Києва в Бахмут на один день.

Ще зовсім недавно Донецька обласна федерація самбо постелила килими в залі, який спеціально виділили в школі для занять боротьбою. Всі ці заходи проводяться в рамках програми «самбо в школу», прийнятої в кінці 2017 р.

 

Окремо слова подяки від Донецької обласної федерації самбо і дітей-спортсменів, які займаються на килимі, хочеться висловити директору школи і представникам міської влади міста Бахмута. Завдяки їхньому розумінню і підтримці діти мають всі умови для занять боротьбою самбо.

Після отримання форми, юні спортсмени провели показові виступи перед гостями, а також іншими школярами, які були присутні на цьому заході. Діти по достоїнству оцінили подарунки, а юні глядачі з великим задоволенням подивилися на гарні кидки і прийоми, продемонстровані спортсменами- самбістами.

Поделиться в соц. сетях