Дата : 2017-11-04

В Києві відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів

27-29 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів (IV ранг). На килимах спорткомплексу Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова змагались 300 спортсменів із 19 регіонів України. Самбісти Донеччини вибороли два «золота», два «срібла» і «бронзу».

Чемпіонами стали Сергій Сагайдаков (55 кг) і Андрій Омельяненко (46 кг), срібними призерами — Дмитро Поліханенко (46 кг) і Захар Литвиненко (84 кг), бронзовим — Андрій Мордасов (42 кг).

В командній першості серед 19 областей збірна команда Донеччини посіла сьоме місце. Шанси вибороти командний кубок є мізерними за відсутності на змаганнях жіночої команди нашої області.

За результатами змагань визначено склад збірної команди Україні, що у грудні боротиметься на європейській першості в Хорватії.

Додамо, що представникам областей на чемпіонаті докладно розповіли про шкільну програму з самбо, яку нещодавно ухвалено міністерством освіти і науки України.

Спеціалісти отримали видання «Комплект навчальних програм з фізичної культури «Самбо» для загальноосвітніх навчальних закладів», яке створив авторський колектив на чолі з Вадимом Рогачем, президентом Національної федерації самбо України.

Поделиться в соц. сетях